Akinu Pelech nylon & fleece guľatý

Tvar
guľaté

Peliešok je pekný no po pár vypratiach už nevyzerá dobre. Použivala som 7mesiacov potom som uz musela zakúpiť iný. Ale pomer cena kvalita je v poriadku.

• Veľký
    • Chlpatý
    • Chlpy sa po týždni vyťahujú ale to je skôr od nášho šteniatka čo všetko okusáva

Produkt je v poriadku ale prístup a správanie obsluhy v Žiline nie .Ženská co ma obsluhovala svoju prácu očividne nemá rada. Vyštekla po mne že mam ist k nejakým dverám vonku. Keby v alze nemali veľké rady do mallu uz nepáchnem.

• Rovnaký ako na obrázku

Tvar
guľaté

Dobrý pelech prinesie vášmu štvornohému kamarátovi príjemné chvíle, keď môže v pokoji relaxovať.

Prečo je tento peliešok jedinečný?

• obojstranný vankúš
  • vysoko odolný
  • výplň z dutého vlákna
  • spodná čásť je protišmyková
  • dá sa prať v pračke pri 30 ºC

Pelech je vyrobený z praktických materiálov - nylonu a flísu. Nylon na vonkajšej časti zabraňuje znečisteniu, úniku tekutín, zapichovaniu chlpov a ľahko sa čistí. Vnútorná časť pelechu je vyrobená z flísu, ktorý je hrejivý a príjemný na dotyk. Odnímateľná vnútorná vložka je obojstranná, pričom jedna strana je z flísu a druhá z nylonu. Preto sa dá v prípade znečistenia ľahko odstrániť a vyprať. Spodná strana pelechu má protišmykové drážky.

Pelech je dôležitý pre psíkovu psychickú pohodu. Zabezpečuje mu pocit bezpečia a môže v ňom nerušene odpočívať. Preto dobre vyberte nie len tvar, velkosť a materiál peliešku, ale tiež miesto, kam ho umiestnite.

Tabuľka velkostí vonkajšie rozmery vnútorné rozmery

S 45 x 40 cm 35 x 35 cm

• Rovnaký ako na obrázku

• Psík spokojny

Dobrá cena,
    kvalitny výrobok splnil očakávanie

• Šikovný pelech pre yorka je mu teplučko

ako si naši mačkoši do neho ľahli, tak sa z neho ani nepohli a dokonca som musela kúpiť další, lebo bola skoro bitka oň:):):)takže aj oni aj ja sme spokojný.) u číňana mama kúpila halaburdu, to toto je proti tomu kráľovský pelíšok:):):)

• Dobrá kvalita

Priestranný, mäkký , máme ho pre kocúra , hneď si ho obľúbil .

psík je s plechom spokojný a ja tiež

Máme malého psíka a keďže je to náš miláčik chceli sme aby mala (je to fenka)aj ona darček pod stromčekom ,tak sme sa rozhodli jej kúpiť nový pelech.Je ľahučký,skladá sa z dvoch dielov :telo pelechu a poduška na vloženie.Keďže je poduška vyberateľná dá sa ľahko vyprať v pračke.Poduška aj boky pelechu sú jemné a mäkučké tak verím, že sa jej v ňom bude páčiť a dobre spať.Som veľmi rada ,že som na tento pelech natrafila na stránke MALL.SK.